Verschil tussen huren en kopen

Sinds kort is het mogelijk om een matras of boxspring zowel te huren als te kopen bij Club 9. Jij kiest zelf hoe je betaalt. Wat zijn de opties die Club 9 je biedt?

  1. Matras huren
  2. Matras kopen
  3. Boxspring huren
  4. Boxspring kopen

Hoe werkt dit precies? Heeft koop dezelfde voorwaarden als huur? Lees hieronder wat precies de verschillen zijn.

Matras huren

100 nachten proefslapen

Als lid van Club 9 zul je echt goed slapen! Om dit zelf te ervaren mag je thuis 100 nachten proefslapen op je Club 9 matras. Het komt nauwelijks voor, maar stel het bevalt niet, dan regelen we dat gewoon. We halen het matras gratis op en de tot dan toe betaalde maanden betalen we terug. 100% gegarandeerd.

Omruilgarantie

Tijdens het 100 nachten proefslapen heb je altijd de mogelijkheid om het matras eenmalig gratis om te ruilen naar een andere hardheid. Wanneer je kiest voor deze ruil zal het 100 nachten proefslapen vervolgens komen te vervallen.

Levering

Wanneer je op een werkdag voor 12:00 uur ‘s middags een matras bestelt, dan komen we de daaropvolgende werkdag het matras al bij je leveren!

Matras kopen

100 nachten proefslapen

Bij het kopen van een matras heb je ook de mogelijkheid om het matras eerst 100 nachten te proberen. Bevalt het niet? Dan komen wij het matras weer bij je ophalen en wordt het betaalde bedrag teruggestort op je rekening.

Omruilgarantie

Tijdens het 100 nachten proefslapen heb je altijd de mogelijkheid om het matras eenmalig gratis om te ruilen naar een andere hardheid. Wanneer je kiest voor deze ruil zal het 100 nachten proefslapen vervolgens komen te vervallen.

Levering

Wanneer je op een werkdag voor 12:00 uur ‘s middags een matras bestelt, dan komen we de daaropvolgende werkdag het matras al bij je leveren! 

Boxspring huren

Omruilgarantie

De Club 9 boxspring kan niet geruild of geretourneerd worden. Het matras waar de boxspring van voorzien is kan daarentegen wel geruild worden naar een andere hardheid. Dit kan eenmalig tijdens de eerste 100 nachten.

Levering

Wij bezorgen de Club 9 boxspring binnen drie weken. Altijd gratis bezorging. 

Matras wissel na 5 jaar

Het matras van de Club 9 boxspring wordt na 5 jaar omgeruild naar een nieuw matras. De bedbodem en het hoofdbord mogen na 5 jaar ook gewisseld en verlengd worden voor weer 5 jaar. Je hebt hier de keuze om wel of niet voor een hele nieuwe boxspring te gaan. Een boxspring gaat namelijk 10 jaar mee, het matras moet wel na 5 jaar vanwege hygiënische reden vervangen worden. Je betaalt dan 5 jaar lang €29,95 en na de matras wissel na 5 jaar betaal je alleen nog het bedrag van de matrassen voor de overige 5 jaar. Dat is €18,99 voor een tweepersoonsmatras en €19,98 voor 2 eenpersoonsmatrassen. 

Recht van retour binnen 14 dagen

Bij het afsluiten van een huurovereenkomst voor de Club 9 boxspring heb je 14 dagen bedenktijd en mag je tot 14 dagen na totstandkoming van de overeenkomst je bestelling zonder opgave van redenen annuleren.

Boxspring kopen

Omruilgarantie

De Club 9 boxspring kan niet geruild of geretourneerd worden. Het matras waar de boxspring van voorzien is kan daarentegen wel geruild worden naar een andere hardheid. Dit kan eenmalig tijdens de eerste 100 nachten.

Levering

Wij bezorgen de Club 9 boxspring binnen drie weken. Altijd gratis bezorging. 

Recht van retour binnen 14 dagen

Bij de aankoop van de Club 9 boxspring heb je 14 dagen bedenktijd en mag je tot 14 dagen na totstandkoming van de aankoop je bestelling zonder opgave van redenen annuleren.

Overtuigd? Word ook lid van onze Club en geniet van een goede nachtrust.

Bestel nu Onze matrassen